Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.16, 21:56   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Defective1907 Mesajı göster
Yav şimdi ben olsam naparım, çözümüm ne falan, bu mantıkla kimseyi eleştirmeyelim o zaman...

İktidar olmak elbette ki her siyasi partinin hedefi...

Ama sen tutup da ilkelerinde törpüleme yaparsan o olmaz...

Düşünsene Fenerbahçe şampiyon olmak için Hasan Şaş, Bülent Korkmaz transferleri yapıyor... Hoca diye de Fatih Terim'i getiriyor...

Bunun gibi birşey yani senin istediğin...
Bak bu tür siyasi konulara yorum yapan, görüş bildiren 10 kişi kadarız. Şu 10 kişinin bile ayrı ayrı görüşleri var. Yani 10 kişiye ayrı lider gerekiyor. Bu durumda, akp bizi daha çooook yönetir...

akp nin nasıl hükümet olduğu, ilk yıllar ne yaptığı, ne zaman sonra değişimlere başladığını düşün derim.

Bu sitede de yazdım. Köprüden geçinceye kadar ayıya dayı dediklerini de belirttim. Sonra bir bir o insanları ayıkladılar.

Dava partisiymiş... Bunlar hikaye... İktidar olmak isteyen / talip olan bir parti bazı kırmızı çizgilerinde ödün vermeden herkesi kucaklaması lazım. Ya da uzaydan oy getireceksin, bunun başka yolu yok.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.