Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 00:42   #23
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İçinizde en ılıman benim... Kendi isteklerimi, beğenilerimi bir kenara atıyorum. Birlik olunması gerek. Bekir Coşkun'da yazmış bugün. Aklına yeni mi gelmiş...

* * *

@Insanlikarayan benim yazımdan bir kısım alarak yazmışsın. Bana birşey mi dedin, pek anlamadım.
Birleşmek deyince problem orada çıkıyor işte. Solcular CHP içerisinde dışlanıyor, politikalarının karşılık görmediğini düşünüyorlar, bir kesim ise CHP yi aşağı yukarı MHP ye yakın bir çizgiye çekmek istiyor, o yüzden bir birine tamamen zıt iki görüşün birleşmesi imkansız.
Atatürk'ün ilkeleri veya altı okun halk ve devrimcilik kısmı şu an mevcut yapıda karşılık bulmuyor, sadece milliyetçilik kısmı ön plana çıkartılıyor, laik kavramı ise eh işte karşılık bulabiliyor.
Bunlar doğru veya yanlış bunlar kendi tespitimdir, konuyu uzatıp kimseye cevap yazmak niyetinde değilim.
Tartışan arkadaşlara değişik bir pencere bakış açısı olsun diye yazdım.
Tabi üzülmüyor değilim, onuda belirteyim.

Real banden alıntı yapıp atıf yaptığı için yazdım. İyikide yapmış, okuyup cevap yazamıyordum az daha çatlamak üzereydim
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.