Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 00:50   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İçinizde en ılıman benim... Kendi isteklerimi, beğenilerimi bir kenara atıyorum. Birlik olunması gerek. Bekir Coşkun'da yazmış bugün. Aklına yeni mi gelmiş...

* * *

@Insanlikarayan benim yazımdan bir kısım alarak yazmışsın. Bana birşey mi dedin, pek anlamadım.

Su Uzaydan oy kismina dayanmak istemistim.

Onu oraya getirende uzaylilar degildi, bizler ister istemez getirdik, Calmasina bile gözlerimizi yumduk!.

Din dedik Tabulara rastladik!.

Bunlar Salafi, Cübbeli diyoruz, halen Müslüman olduklarini israr edip Milleti karsisina aliniyor.

Bunlarin Umrede bile actiklari ******leri gözlerine sokmadan, bu Millet uyanmaz!.

Ayni 1910 senelerindeki durumlardayiz!.

Ayni Cübbeliler, 1910 senesinde, ******leri kapatilip, Misir´a kacmisti!.

Üstü kapali ödenekten, Misir´da Arap bahari bahanesinle basa getirildiler, oradaki Salafiler Ipe cekilirken, Bizim basimiza bela olmaya basladilar!.

Baska Forumdaslar yeniden söylemeden söylemis olayim, onlar SALFIIIII!.

Müslüman yerine koyarsaniz sizi ilgilendirir, ama böyle ilerlenilemez!.

Mustafa Kemal Makedonyali olarak acaba neden Dogu Anadoluyu secip, bu Salafileri daha evvel def etti?.

Cübbeliler Kislasinin yerini ve Komsularini görün, cevabi bulunur!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.