Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 02:02   #31
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
CHP yi iyi takip ettiğimi sanıyorum... Gözden kaçan bazı noktalar var.

Delege sistemini CHP değiştirmek istiyor, akp yanaşmıyor. Bunu birkaç kez dile getirdiler.

Kılıçdaroğlu'na "parti başkanını da delegeler değil, halk seçsin denildiğinde elbette böyle olmalı, bende bu görüşü destekliyorum" diyor... Tabi buna yasalar elverişli değil, kanunda değişiklik yapılması gerekli...
İlk olması gereken bunlar ama parti tüzüğü ile halledilebilir diye biliyorum, parti genel merkez delegelerinin elinde bir durum.
Yanlış biliyor olabilirim. Senin dediğin partiler yasası ki bu en güzel çözüm, tüm partiler için.
AKP nin hiç işine gelmez, onların tabanınında böyle bir talebi yok zaten.
İşte farkın burada meydana çıkması lazım.
Benim zaten Kılıçdaroğlu değişsin diye bir söylem ve isteğim yok, parti içi özgürlük ve demokrasi, katılımcılık.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.