Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 02:15   #35
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Kartal Türkiye garip bir ülke..

Herhangi bir siyasi partinin başına gelen kişiyi anormal şartlar oluşmadıkça onu liderlikten indirmek mümkün değil... Yapı ona göre düzenlenmiş.

Türk insanı bir acayip. Rantını, çıkarını, makamını kaybetmeme kaygıları vs vs. ile karakterine, inandıklarına aykırı davranışlarda bile bulunuyor.

Evet ya, o liderin insiyatifine kalıyoruz sonra, bu konuda Kılıçdaroğlu'nun iyiniyetinden ben şüphe etmiyorum, ülkeye faydasını görse bu gece istifa eder, sıkıntılarımız başka, acayip bir ülke dediğin gibi.
Aynı şeyleri daha öncede tekrarladım ama sıkıntılarımızdan biri.
Bir belediye başkanı, meclis üyeleri, parti zengin, kodoman ileri gelenleri neden 100-500-1000 delegenin üyelik aidatlarını kendileri yatırırlar? Bu bile önlense bayağı yol alınmış olur.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.