Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 04:11   #3
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Çok Şehit Veriyoruz Neden? | Necati Doğru

Ya da çok "tabut" veriyoruz sonra arkasından sloganlar atarak, bayraklar donatarak, nutuklar atarak kendimizi yenilmez hissediyoruz neden?

Bu "Çok Şehit Veriyoruz Neden?" sorusunu eğer malum şahıs olmak üzere şu an bu ülke üzerindeki 80 milyon kişi eğer bir kez daha düşünmüşse işte buna şaşırırım ben. Açıkçası ben düşünmüyorum Çünkü "şanslıyım" Birilerinin sofrasında "şehit" mezesi olmayacak kadar şanslıyım. Bu düşüncelerime kızanlar olabilir. Ben sadece aklınızdan geçenleri söylüyorum.

O yaşayamadığın hayatı, elini tutamadığın dudaklarından öpemediğin sevgilini, yada içemediğin bir sıcak çayı yada güzel bir yemeğin hakkını kimden alabilirsin? kimseden çünkü gebermişsin, ölü bedenin bir meze ve herşeyde "malzeme" oluyor "meze" oluyor. Üzerinden oy devşiriliyor. Türklük yüceltiliyor. Öyle türklüğüde öyle milliyetçilikte yaşamasın arkadaş kalsın.. iğreniyorum artık..

Bu sözlerim dağda kendini gerilla zannedenler içinde geçerlidir. Onlarada aynı şey söyleniyor. Var olmayan bir tarih, umutsuz bir savaş, piyon olduklarını bilemeyecek kadar cahil bilgilerle donatılmış ve rezilce bir yaşam.. sonuç bir kurşunla tüm gazetelerde "leş" oldun..

Şanslı olmayanlar böyle gidiyor işte farkında olmadan. Dünya bu kadar boktan bir yer naparsın.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.