Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 08:47   #38
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

@Defective1907 senin yaptıklarını ak tiroller gerçekten yapamaz..

Kişiler üzerinden bir kurumun çoğu zaman haksız eleştirileri doğru bulmam ben. Fena kurulmuşsun sen...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, dürüstlük, çalışkanlık ve insanı olarak on numara bir insan. Bu bile eleştiriliyor. Eleştiri yapmak gerçekten çok kolay, yerine ne koyulduğuna bakılmalı.

Dışarıdan herşey o kadar basit ve kolay görünüyor ki.

* * *

Alıntı:
Ya da ciddi bir çoğunluğu teşkil etmeyen tarikatlara-üçbeş ülkücüye yamanacak...

Yamanmak da neyin nesi? Bana bu tür insanlar oy vermesin denilmesi mantıklı mı? Olabilirliği var mı? Herkes her partiye oy verebilir... Önemli olan kırmızı çizgilerde bir sapma olmaması.

Her yazılanı okuyacak kadar vaktin yok sanırsam, bazı dediklerine değinmiştim...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.