Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 14:42   #43
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Sen benim yazdıklarımı okumamışsın Bu özellikle yapılıyor ki halk isyan edip sonunda akp'yi seçsin. Nitekim Antalya'da başardılar. Senin saydığın hizmetlerin çoğu malesef hükümetin tekelinde. Ruhsatı bakanlıktan alabiliyor mu ki hizmet etsin. İzmirlilerin çoğu bunu bildiği için akp'yi seçmiyor.
İzmirlilerin bir şey bildiği yok sayın Asena, halk her zaman hizmete bakar. İzmirde yaşam tarzına müdahale korkusu var mı dersen, evet bir kısım insan da var ve bu yüzden CHP ye kayış var. O da inan ki CHP yi çok sevdiğinden ya da CHP 'yi benimsediğinden değil, bir çoğu başka alternatif göremiyorlar.

AKP'nin ruhsat ya da kredi gibi işlerde zorluk çıkardığı ya da muhalif belediyelere ip'e un serdiği doğrudur, hiç bir itirazım yok! Ama sonuçta bir hizmet gitmeli değil mi?
AKP'yi yüceltmek ya da savunmaya çalışmıyorum. AKP seçmeni hiç değilim. Benim düşüncem gerçeklerle yüzleşmek ve muhasebe yapmak...