Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 15:29   #46
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu: ‘CHP Dava Partisine Dönüşmeli’

Normal toplumlarda dediklerin etkili olur, ama normal toplumlarda...

Bizde durum nasıl? Bir kadın çıkıp, rte istesin haremine girerim diyebiliyor.. Biri onun bilmem neyi olurum diyebiliyor... rte kolumu istesin, düşünmeden kolumu veririm diyor. Belediye işleri, şunlar bunlar hikaye biraderim, hikaye...

* * *

Devletin tepesindeki yalan üstüne yalan söylemesine rağmen değişen bir durum yok. Daha en son yalan Dolmabahçe mutabakatı. Rte haberim yok diyor, Bülent Arınç haberi var diyor. Peki biz neyi konuşuyoruz? CHP yi... İşte bana bu mantıklı gelmiyor.

Dün ne oldu? Rus uçağı hava sahamızı ihlal etmiş. Kim yanıt verdi rte. Başbakan ne işe yarar? Kimse bilmiyor...

Bunun kitabını yazanlar var, şimdi bana da burada kitap yazdırma.

* * *

2 yıl kadar önce değişik akp propagandası vardı. Şimdi yine devam ediyor mu bilmiyorum. Özellikle yaşlı veya özürlü kişiler seçiliyor.

Bu kişiler Belediye otobüsünde yolculuk yaparken, otobüsün yoğun trafiğe takılması veya bir kasise girmesiyle birlikte, bu kişiler yüksek sesle otobüste bağırmaya başlıyor. " Ne biçim belediye bu, yolların haline bak, trafiğe bak. vs. vs." yaşlı ve malul olduğu için de kimse birşey yapmıyor elbette... Ama bir kişi bile etkilense, kar kardır amacı güdülüyor.

Bana kızma ama, bir an seni o kişilere benzettim...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.