Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 15:56   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 542
Mesajlar: 2,817
Ettiği Teşekkür: 21800
Aldığı Teşekkür: 11423
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Çare Nedir? | Rahmi Turan

Yeni parti kurmak, ilerici, solcu, Atatürkçü, merkez sağcı kim varsa hemen hepsini aynı şemsiye altında toplamak, adı Metin Feyzioğlu'da olsa o kadar zor ki! Türkiye'de en hayati konuları savunan aynı ideolojinin insanlarını aynı çatı altında toplamak zor! Bu gün bakınız lütfen Türkiye'de orta yoğunluklu bir iç savaş yaşanıyor... Savaş veren düzenli ordu TSK ki ülkenin birliğinden dirliğinden tek bayraktan ünüter devlet yapısından ve Cumhuriyetten yana olduğundan zerre kadar şüphe yok..

Savaşın bir kanadı düzenli ordu, bir tarafı gerilla savaşı veren teröristler. Buna rağmen bu olaya kendi zaviyelerinden bakan adı aydın olarak bilinen insanları dahi aynı çizgiye getiremiyorsunuz.. Kaldı ki yeni parti kurulacak hurraaa haydi herkes oraya yok böyle bir sistem, olsa kurulmuş 63 adet siyasi parti var onlara itibar olur..

Yurtseverliğinden zerre kadar şüphe duymadığımız Emine Ülker Tarhan Anadolu partisini kurdu kapattı niçin? İtibar göremedi ondan. Atatürkçülüğün ana merkezi CHP'ye itibar olmuyor ki, kaldı ki kurulacak yeni partiler!

Atatürk'ün ilkelerini taşıyan ve onun kurduğu parti olan CHP dahi halkın çoğunluk sevgisine mazhar olamıyor % 25 de patinaj yapıp duruyor...
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti