Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 20:54   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Endişe Kaynağı Olmak

Sevgili Mustafa Abi yine ne güzel demişsin;

Alıntı:
Cumhuriyetin, devletin, kurumların sahibi olan Türk milleti herhalde varlığı saydığı, ilkokulda iken her gün ettiği yemin olan; “varlığım, Türk varlığına armağan olsun” sözünü yerine getirmesi gerekir..

Yıllar boyunca 1923 devrimini öğrenelim diye eğittiler bizi ama sanırım korkmamayı öğretemediler/öğretmediler.

Endişenin kaynağı belli, endişelerimiz belli ama hala üzerimize serilmiş bir ölü toprağı var. Bir zamanlar bir halk vardı, sonra Ulus olan. Sanki onların çocukları, torunları biz değiliz artık ve korkuyoruz...

Her nesil Tarih denen kantarda vadesi dolduktan sonra nasıl tartılıyorsa, zamanı gelince bizi de o kantara çıkaracaklar. Her endişe kaynağı bertaraf edildiğinde yeni bir kaynak tarih boyunca ortaya hep çıkmıştır ve çıkmayada devam edecek. Bu mücadale hiç bitmeyecek ve biz sadece kendi dönemimize denk gelen "zorba" ile girdiğimiz mücadelenin notunu bir yafta gibi boynumuzda taşıyacağız...

O yaftada yazacaklarda şimdilik güzel bir şeyler göremiyorum ben...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.