Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 21:45   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bülent Arınç’tan Aktrollere Yanıt!

Mert, özü-sözü bir, doğruları korkmadan söyleyen, Haktan yana vb. sıfatları açık veya ima yoluyla kendine mal eden ve insan olmanın temel koşullarından en belirleyici olan hasletleri (İnsanın yaradılışından gelen özellikler) bir nişan gibi göğsüne dizmeye çalışan "Ağlak" adam, rahmetli hocanın dediği gibi "Hadi oradan, hadi oradan seni gidi glu glu dansçısı"...

Alıntı:
Unutulmamalıdır ki, yıkmaya çalıştığınız çınarın gölgesinde, güneş görmemiş daha bir çok hakikat gölgeleniyor. Yıkmayı, yıkıcı olmayı değil, yapmayı, yapıcı olmayı, hevesleri değil, akıl ve iz’ anı salık veririm.

Hani doğruları söyleyen bulunmaz hint kumaşısın ya, çıkıp aba altından sopa göstereceğine o çınarın! gölgesinde kalan hakikatleride açıklasana...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.