Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.16, 23:27   #9
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bülent Arınç’tan Aktrollere Yanıt!

Tabiki açıklamalarının önem merkezinde Tayyibin bir yalanını daha ortaya çıkarması var. Bu bizim açımızdan çok yeni bir şey değil zaten. Benim en çok takıldığım nokta ise şu alttaki paragraf...

Alıntı:
Gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuklanmasını değerlendiren Arınç şöyle devam etti; “MİT TIR’ları konusunda, çok ağır suçlamalar var. Böyle bir suçtan dolayı ne tutuklanması, ne dava açılması ne de mahkemenin bir ceza kararı vermesi mümkün değil. İddianame kabul edildi, olabilir. Şimdi yargının en ağır yaralarından birisi, savcılara böyle çok iddialı davalar açtırmak.

Bunu söyleyen şahıs geçtim Ergenokonu, balyozu, 17/24 aralık davalarını, tapeleri falan da kendisine düzenleneceği iddia edilen suikast neticesi ile kozmik odanın dağıtılmasında başrol oynayan kişilerden biriydi.

Şimdi çıkıp ne derse desin zaten bizim bildiklerimizden veya tahmin ettiklerimizden fazlası olmayacak. Ama kendini soktuğu kalıp içindeki bir adam gibi davransın hayatı boyunca ilk defa, o gölgesinde barındırdıklarını, sakladıklarını, örtmeye çalıştıklarını bir yerlerini kurtarmak için şantaj unsuru olarak el altında tutmayı bıraksında kendisinin ağzına bakan o güruha açıklasın bari...

Biz ne söylersek söyleyelim zaten sesimizi o tarafa duyuramıyoruz veya anlatamıyoruz. Belki bunun ağzından çıkacakların bir önemi olur onlar için.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.