Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.16, 21:54   #5
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Zagros | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster

Yılmaz Özdil'in yazdığını (Zargos olayını)ciddi diddi okuyup vay anasını diyebilen ahmaklar maalesef bu ülkede olduğu sürece,;
Amerika kıtasını ilk Türk'ler keşfetti, aslında uzaya giden ilk astranot Türk'tü, Atom'u ilk Türk'ler keşfetti gibi;
safsatamı desem, uydurmamı desem, delilikmi desem, ahmaklıkmı desem, desem oğlu, desem gibi paradigmalar ile uyuşturulan bir toplumumuz maalesef ama maalesef var ki bu gibi safsatalar üretilip önlerine konabiliyor.
Sorgulama namına hiçbirşey sok, sadece o söylediyse doğrudur, büyüklerimiz bilir, devletimiz doğru söyler gibi! Kendi aklı ve mantığını satılığa çıkarmış bir toplum içerisinde yaşamaktayız.
Avrupada bu gibi şeyleri ortaya atanları ve inanaları akıl sağlığı merkezlerinde tedaviden geçirmeden toplum içerisine salmazlar..

Üstadim dün ilk kezde sunu duydum türkler veya türklük peygamberimizin zamanindada varmis. Hic duymamistim.

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.