Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.16, 22:01   #6
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Zagros | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CeMKaN Mesajı göster
Üstadim dün ilk kezde sunu duydum türkler veya türklük peygamberimizin zamanindada varmis. Hic duymamistim.
Daha neler duyacağız bu dünyadan göçmeden, hiçkimsede bunlara müdahale etmiyor.
Bu konuyla bağlantılı yanlış birşey yazmamak için birazda araştırayım dedim!
Eyvahki ne eyvah ne zorlama yazılar, üstelik bunlar hesapta tarihçi. Türkler hiçbir zaman şaman dini mensubuda olmamışlar. Yok efendim bir tanesinin, adının 3. harfi ile 5. harfi türk yazım imlaları ile bağlantılıymış! Oğuz hanın soy kütüğünden yola çıkarak, Hz.Pegaremizin Türk olduğunuda iddia edenlerde var, bir kısmı daha insaflı akraba olduklarını iddia ediyor, bıraktım, bana bu kadar araştırma yeter dedim
Hiçbir bina çürük temeller üzerine kurulamayacağı gibi, hiçbir ülke, ulus, ümmet de aynı şekilde yalan tarihi temeller üzerine kurulamaz, yıkılırrrr
Dinede en büyük zararı bu uyduruk yalanlar veriyor zaten, insan sorguluyor;
Bu zorlamalar neden?

Bak BURADA bir tanesi ise ne yumurtlamış?
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.