Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.16, 17:43   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Allah'ım! Ben Ne Kadar da Safmışım

Başlığı görünce bende Tayyip yine cemaat konusuna girdi zannetmiştim. Bu seferki safımız Ahmet Hakanmış...

Hani sürekli %50 nin cahilliğinden, koyunluğundan falan dem vuruyoruz ya (çoğu zaman haklı olarak) ben şimdi Ahmet Hakan ve onun gibilere ne diyeyim. En iyisi sözü atalara bırakmak...

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"...

Demokrasiye araç diye diye iktidara gelenlerden demokratlık beklemek olsa olsa en hafif tabiri ile saflıktır. Bunu %5o 'nin belkide büyük çoğunluğu için kullanabiliriz ama Ahmet Hakan efendi sen o sınıfa dahil olamazsın benim gözümde. İçlerinde uzun yıllar olan biriydin, şimdi karşılarında tam anlamıyla olamasanda bir nebze ortayolculuğa soyunmuşken senin bu kadar saf olmaya hakkın yok...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.