Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.02.16, 17:00   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Hadi Bize İnanmadınız / Rifat Serdaroğlu

Savcı geçinenlerin okuma yazması var! Sizide okuyorlar bizide, gereğinde sizide dinliyorlar bizide ancak, sn Rıfat Serdaroğlu'nun tüm uyarı ve dediklerinide bal gibi duydular okudular.. Ama sn. Serdaroğlu Savcı tanımlamasını zaten çok güzel yapmış, devlet memuru olarak adını koymuş..

İstisnalarını muaf tutarak, bu gün devletin memuru değil AKP'nin memuru var, AKP'nin hâkimi var, savcısı var, valisi var, kaymakamı var, muhtarı var.

İmam Tayyip hazretleri benim valim benim memurum benim öğretmenim, benim savcım benim hâkimim demiyormu? Devletin ve Cumhuriyetin ilkelerinden yana olan memur, hâkim, savcı olanlar zaten biat kültürü içinde değiller görevleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyorlar.. Rıfat Serdaroğlu gibi duyarlı olanların ikazını dikkate alıyorlar..Bunların sayısıda bir elin parmağı kadar az!