Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.16, 01:11   #12
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39619
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan ‘Diktatörün’ Ülkesinde!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Ne Pkk sı ne kürtleri

Cidden @Aristo senden beklemezdim resmen yandaş gibi konuştun şimdi.. Olay tamamen feminist bir hareketten ibaret.. Sözleri duymadınız galiba "assasino" bir dinciye edilecek en ağır küfür "haşhaşi" anlamına gelmektedir.

Erdoğan'ın korumalarının saldırdığı Ekvador'lu kadınlar konuştu: Özellikle kasık ve göğsümüze tekme attılar - Dünya - T24
Benden yandaş olmaz da...

Bugün gazetelerde Tayyip' e yapılan protestonun kürtler tarafından yapıldığı yazıyordu. Kürtler tarafından yapılmasının da sorun olmadığını yazdım ama videoda söylenenleri dinlemedim. Zaten ispanyolca falan bilmem.

Ama orda bir toplantıda Erdoğan' ın korumalarının protestoculara saldırmasını anlayabilmiş değilim. Eğer Ekvador polisi ve görevlileri kendi ya da başka ülke vatandaşlarına gözleri önünde Tayyip korumaları tarafından saldırılmasına sessiz kalmışsa ben öyle Chavezci Rafael' in solculuğunu yiyim...