Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.16, 17:33   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kanal D’ye Milyonluk ‘Ayşe Öğretmen’ Cezası

Alıntı:
AKP ve MHP’li üyelerin kararıyla verilen cezaya göre Kanal D, o ay aldığı reklam gelirlerinin yüzde 2’sini ceza olarak ödeyecek. Bu rakamın da yaklaşık 900 bin lira olacağı öğrenildi.
Şöyle geçmişe gidiyorum. Bu ve bunun kafasındaki zihniyet ne diyordu 1960'larda 70'lerde

Vay efendim gomünist vatan haini..

Şimdi bakıyorum..

Vay efendim pkk yandaşı kürtçü vatan haini

---

Söylem amacı aynı ama sadece cümleler farklı.

Bunlara göre sende pkklısın bende öbürüde. Barış sözü pkklı demek oluyor. E ne diyelim çocuklar ölsün hayat doğuda kaos olsun asker polis çok süper hülooğ felanmı diyelim nedir yani? Bu salaklar yüzünden en çok PKK nemalanıyor zaten. Azıcık ucundan okumuş liberal solcu gençliğin gözünde PKK barış kelebeği oluyor.. (Kırmızı fularlı kızı örneğini hatırlayın)

Doğan medyayı günahım kadarda sevmem. İktidar olmadığı zamanlarda demediğini koymayan doğan medyası şimdi elini eteğini öpeyim abi devlet abim hep sizin yanınızdayız ya yaa diyor.. Böyle renk değiştiren bir medya şaşırtmamalı kimseyi. Aynı maçı gezi zamanında 3 kez ard arda verip penguenlerin anatomisine kadar giren medya bu..

Aynı sözler kürtçü medyayada söylenmeli. Piyon diyoruz, cahillik diyoruz, ağaların köpekliğini yapıyorsunuz diyoruz faşist oluyoruz iki dakikada..

İki tarafın gözünde ben ne olduğumu çözebilmiş bile değilim. Ne isaya yaranabilirsin ne de musa ya..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti