Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.16, 21:43   #3
Sami
Düz Adam

Sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 903
Aldığı Teşekkür: 3231
Rep Derecesi : Sami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dolandırıcılar hakkında şok uyarı!

Aa, evet ya. Piyasada alım satım işlemi pek hızlı olmayan bir otomobilin satışı için ilan verdim, hop geldi bunlar. Fiyatı da yüksek istiyorum, sıfırını alırsınız talep ettiğim fiyata, o derece yani. Yalandan bir de usta getirmişler. Bu telefonda güya ruhsat bilgilerini karşıya okuyor, ben de uzağım ama dinliyorum. Yanlış okuyor bir de karşıya, ses etmedim, bana ne, ben aldığım paraya bakarım dedim.

Neyse, Oo şahane, tamam alıyoruz biz hemen dedi bunlar. Benim de işim başımdan aşkın, iyi madem dedim, paranız hazır mı? Tabi dediler. Çıktık, bi patrona uğrayalım , öyle geçelim notere dedi bunlar. Olur, sorun değil dedim. Saat de öğleden sonra 14:00 civarları oldu. Gittik, bi yemek yiyelimle başladılar. Yok işim var, para nerede dedim.

Ben sinirlenince,tamam, siz notere gidin, kapanmadan satışı verin, burada nakit vereceğiz diyor bunlar. Satışı üzerine alacak olan da, orada çalışan bir şoför. Gözüme bile bakmıyor.

Bana bakın dedim, cep telefonunda hesabıma para girdiği anda , anında görüyorum ben. Notere gittiğimizde parayı görmeden işlem yapılmasına başlatmam dedim.

Bu sefer, Aa, hiç öyle olur mu, önce satış, sonra para dedi bunlar. Ya paramızı alıp satmazsanız falan diyorlar. Ahaha ya.

Neyse, Hakaret edip ayrıldım. İşimden gücümden oldum. Normalde, sıradan , dürüst birisine dediklerimi söyleseniz ya hapis yatarsınız, ya fiziki problem yaşarsınız.

Umurları bile olmadı. Sırıtıyorlar bir de..

Yer istanbul Avcılar idi.

.
Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Sami'in Mesajına Teşekkür Etti.