Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.16, 15:36   #6
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

Alıntı:
Bir aslan gitti üç aslan daha var. Onun evlatları var üç aslan daha var. Allah’ın izniyle şehit kanlarıyla bu vatan her zaman dimdik ayakta duracak” dedi.
Ben bu sözü söyleyen şehit yakınına gram üzülmem arkadaş.. Doğal seleksiyon derim..

Onun dışında bu devletin zoruyla askere gidip ölmüş kurban edilmiş her insanın devletten alacağı vardır. Cesedinin arkasından sloganlar atan yığınlardan soracağı hesabı vardır. Arkasından milliyetçilik vatan goygoyu yapanlardan soracağı bir hesabı vardır.. Öyle yakını yerleştirmekle ayrımcılık tanımakla kurtaramazsınız ağalar beyler paşalar..

Ortada ölünecek ne doğru dürüst bir hedef vardır ne de kahramanlık.. Becerilmiş bir hedefin davası olmaz.

Polislere gelince ölmüştür geçmiştir su testisi su yolunda kırılır. Oraya öldürmek için gönderilmişlerdir. Ve başlarına gelebilecek en kötü kaza olan "ölüm"ede hazırlıklıdırlar. Bilerek ölüme giden öldürmeye gidenin arkasından ben üzülmem.

Ama şehit oldular efenim((

Ben bilmem...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.