Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.16, 16:03   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Ben bu sözü söyleyen şehit yakınına gram üzülmem arkadaş.. Doğal seleksiyon derim..

Onun dışında bu devletin zoruyla askere gidip ölmüş kurban edilmiş her insanın devletten alacağı vardır. Cesedinin arkasından sloganlar atan yığınlardan soracağı hesabı vardır. Arkasından milliyetçilik vatan goygoyu yapanlardan soracağı bir hesabı vardır.. Öyle yakını yerleştirmekle ayrımcılık tanımakla kurtaramazsınız ağalar beyler paşalar..

Ortada ölünecek ne doğru dürüst bir hedef vardır ne de kahramanlık.. Becerilmiş bir hedefin davası olmaz.

Polislere gelince ölmüştür geçmiştir su testisi su yolunda kırılır. Oraya öldürmek için gönderilmişlerdir. Ve başlarına gelebilecek en kötü kaza olan "ölüm"ede hazırlıklıdırlar. Bilerek ölüme giden öldürmeye gidenin arkasından ben üzülmem.

Ama şehit oldular efenim((

Ben bilmem...

Öldükten sonra böyle söz söylenebilir. Nasılsa ölmüş, geri getirmek mümkün değil.

Ölmeden önce deseler ki, 4 oğlun var, birini alacağız, yani öldüreceğiz. O zaman görürüm ben onu...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.