Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.16, 16:43   #9
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

@ReaL

Ben de zaten bu kafayı anlamıyorum.

Bir devlet gücü mü var insanların vatanına toprağına göz diken? yok

PKK - hükümet aralarında bozuşmuşlar. Çekmişler bıçakları biri "devrimcilik yapıyom heyoo" diye eline alıp keleşi dağa çıkıyor öbürüde "en büyük türk en iyi kürt ölü kürttür" kafasında böyle aralarında savaşmı yapıyorlar ne yapıyorlar belli değil. Gariban şafak sayan askerde ölüyor garibim bilmiyor.. Polis ayrı kafada zaten.. Dağa çıkan salakta salaklığından ölüyor kandırılıyor vs..

Bir sevdiğini kaybetmişsin arkasından üç oğlum var onlarda vatana feda olsun diyorsun bu basbayağı bir şov bir gaz alma olayı.. Bunun doğru olacağını sanmıyorum gerçi.. medyada az değil çünkü. Doğruysa da o elemana eyvallah deyip bırakıcaksın kendine.

PKK ile çatışan sözde terörü durduracağız hedefiyle (Buna inanan net maldır ayrıca) yola çıkan bir hükümet var. Bodrumlarda orda burda teröristleri etkisiz hale getiriyorlar(!) Daha dünmüydü neydi TRT'de 60 terörist öldürüldü haberi geçti, ortama bakıyorum vayy işte leş öldü bilmemne ıslak rüyalarına girmiş adam göbek atıyor.. aradan bir saat geçti haber yalan çıktı 60 değil 10 mu 9 neydi öldürülmüş bizim milliyetçi mallarda "o kadarıda iyi" diye seviniyorlar. Bunu duyunca yeminle NASA'ya başvurup en uzak gezegene denek olarak gitme hissi gelmediyse yüzüme tükürün..

Nedendir bu teröristlerde hep bodrumlarda saklanıyordu devlet gelsede bizi öldürse diye çok gerizekalılar canım..

Daha öldürülen kimdir neyin nesidir teröristmidir sivilmidir neden öldürülmüştür felan araştırma yok böyle atıyorlar öne yiyen çok nasıl olsa..

O bölgede olanları bir kişi bile biliyorsa benim adım can olmasın o derece iddialıyım kimse bir bok bilmiyor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.