Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.16, 14:34   #14
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

Sen eleştiremezsin @Tntcool çünkü korkuyorsun ama ben eleştiririm kardeşim.

Yok kapına gelirlermiş yok bilmemne ya bırakın allahaşkına. Savaşmı yaşıyorsun? Ne çabuk unuttun patlatılan bombaları? şimdi de patlasalar ya madem devlet kuklası değil PKK patlatsın.. Ortada tam bir korku yönetimi var. Ne zaman bunlar sandıktan düştü ortalık cehenneme döndü. "Canlı bomba şüphelisini göz altına alamayız", "Bunlar öfkeli çocuklar" diyen bir başbakan var bu ülkede. Sen kalkmış diyorsun ki devlet pkk ile savaşıyor cidden böyle düşünüyorsan sana pembe hayatında başarılar diliyorum.

Sazan gibi buna atlıyorsunuz.. Korkuyorsunuz..Bunu göremiyorsunuz.

Sizin kutsalınızda devlet hep var devlet ne yapsa haklıdır yeminle ak güruh dan iki sözü kürtten terör den peğağa gomünist diyenlerden farkınız yok. Arkadaşım devlet gücünü alıp yozlaştıran iktidar daha dün demiyormuydu "3 beş füze attırırım savaş çıkarırım" ben mi dedim bunları?

İşine gelince korkuyu kullanan bu zihniyetin 90'lı yılların çiller zihniyetinden, 80'lerin evren zihniyetinden ne farkı var?

Asker boşuna ölüyor evet. ölüyor arkadaş Sen kabul et veya etme ölüyor işte. Kalkmış diyorsun şehit babasına böyle diyemeyiz eyvallah sen öyle düşün ama öyle demem doğal seleksiyon derim. Saygı göstermem bunu diyene ben..Ateşi yüreğinde olan bir insan böyle laflar söylemez. Babam bile olsa küfür ederim.. Kime saygı gösteririm ben biliyormusun?

Kardeşi kurban edilen bir yarbay vardı ya hani? o "şehit olurum şehitliğe hazırım" diyenleri kardeşinin cenazesinde tüm herkesin korktuğu dilinin ucuna bile gelip söyleyemediği sözleri söyleyen o yarbay..

İşte ben ona saygı gösteririm. Çünkü o adam acısının yanında gerçeği söyleyen tek adamdır. Ben ona bi laf söylemem söylettirmem.

---

Bu ülke ne kaybederse korkaklığından kaybeder kardeşim daha dünün chp'lisi adam "istikrar sürsün valla" diye akp'ye oy vermekten başka çare göremiyorsa ben onun aklına sokayım. Bu kadar net konuşuyorum. Bir cacık olmaz bu milletten.. Böyle kendi içimizde birbirimizi yer dururuz.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.