Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.16, 20:31   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

Bal gibi hükümet=devlettir.

Evet doğrudur benim düşüncemde devlet arzusu yoktur. Kaldı ki ben benim zihniyetim bu ülkeyi kurtarır diye birşey demiyorum. Ben sadece insana üzülüyorum insanın bu kadar kandırılmasına tahammül edemiyorum. Ayrıca benim devlet korumasına askerine polisine ihtiyacım yok eğer canıma kastedebilecek bir terörist varsa gelsin buyursun.

Herşeyi bir kenara bırak hatta benim söylediklerimi bile. Çünkü ben sana göre hayalciyim eyvallah. Ne söylesem tersini söyleyeceksin çünkü öyle yetiştirilmiş ve inanmışsın saygı duyuyorum. Ha nerden buna kanıya vardın dersen olaya kutsiyet yüklemişsin.

Yalnızca şu "Terörist öldürüyorlar" sözün üzerinden sana soruyorum.

Diyelim ki tamam gerçekten teröristler yok ediliyor.

Sen bunun başarılı olacağına inanıyormusun? Bundan bir kaç yıl sonra o topraklara huzur geleceğine inanıyormusun? Bu soruya "Ama" cevabı ile başlarsan bil ki seninde tereddütlerin var demektir.

Ben bu soruyu kime sorduysam herkes bana "Ama" ile başladı cümlelerine.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.