Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.16, 00:29   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32335
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 9 Şubat’ta 9 Acı Haber!

Huzur olabilir ama bu kaçmayla işi emperyalistlere atmakla olmaz.. Madem bu devlet emperyalistlerin elinde bir oyuncak, o oyuncağı yok edecek başka bir güç var oda Halk..

Peki bu halkın öyle bir davası var mı? bence yok. Hatta bu halkta o bilinç bile yok. Bana göre geri kalan yüzde 50 var olan laikliğin bekçiliğine soyunmuş(!) ama görünürde daha boka batan ama farkında olmayan bir körlüğün içinde.. Diğer yüzde 50 ise zaten osmanlı hayalinde..

Mücadele diyorsun? Valla ben gördüklerimi söylüyorum. Bu batı yani bizler doğudaki insandan o kadar kopuğuz ki çoğumuz ordaki insanı (bakın kürt felan demiyorum) gördüğümüzde vampir görmüş gibi sağa sola kaçarız. Böyle bir ayrışmayla böyle bir anlayışa sahip olan batı insanı yada batı demeyeyimde bilgili insan nasıl mücadele edecek bu terörle? Çünkü baştan ayrışmışsın seni bilemem ama sağa sola bakıyorum. Cidden ırkçılığın bölünmüşlüğün en alası gırla gidiyor. Bundan devlette nemalanıyor PKK'da nemalanıyor..? Tek başına neyin mücadelesini vereceksin ki..

---

Devlet gölge ihsan etmesin başka birşey istemem. İçeceğim birama, oynayacağım oyunuma ve bilumum zevkime karışmasın. Bugüne kadar bir kuruşundan bile yararını görmedim. Benden zararda gelmez yararda gelmez devletten.. Ben seyretmeyi seviyorum...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.