Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.16, 16:42   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161611
Aldığı Teşekkür: 177646
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "Erdoğan'a Darbe Yapılacak" Bu Bir AKİT Haberi Değildir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Suriye konusunda tehlikeli sular var. Şu an itibari ile Rusya dibimize kadar gelmiş vaziyette ve "pydy"'yi savunuyor. Türkiye ile karşı karşıya gelme olasılığı var ve ayrıca düşen uçak krizinden sonra fırsat kollar vaziyette duruyor. ABD'için "Pyd" önemli bir işbirlikçi. Hatta bu uğurda Türkiyeyi bile karşısına alabilir. AB ise Suriyeli mülteciler konusunda ihaleyi Türkiyeye satma derdin de, bu uğurda Nota devriyeleri Ege denizinde dolaştırılıp mültecilere geçit vermemesi kararlaştırıldı. Ayrıca 3 milyar Euro pazarlıkları var.
Suudilerin tek derdi ise mezhepsel, Şii güçlerin bölgede güçlenmesini istemiyor, bu suretle İran ve Esad'a karşı ama "pyd" konusuna hiç bir itirazı yok.
Kısaca anlayacağınız tam bir kördüğüm.
Ortada düğüm falan yok ki kördüğüm olsun.

Durup dururken sorun çıkartan Türkiye. Düşman kimdi??? Işid..

PYD ne zaman terör örgütü oldu? Yeni mi? Daha çok yakın geçen aylarda PYD nin başkanını kırmızı halılarla sarayda ağırlayan kimdi?

Şah Süleyman'ın sandukalarını kendi topraklarından başka bir yere kaçırırken kimden yardım alındı? PYD den..

Şimdi ne oldu da birden bire terör örgütü ilan edildi?

Böyle politika olmaz... Olursa da seni kimse dikkate almaz, Suudilerle başbaşa kalırsın...

İddia ediyorum; Suriye'ye falan girmek mümkün değil, yaşayıp göreceğiz...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.