Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.16, 17:08   #6
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Erdoğan'a Darbe Yapılacak" Bu Bir AKİT Haberi Değildir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ortada düğüm falan yok ki kördüğüm olsun.

Durup dururken sorun çıkartan Türkiye. Düşman kimdi??? Işid..

PYD ne zaman terör örgütü oldu? Yeni mi? Daha çok yakın geçen aylarda PYD nin başkanını kırmızı halılarla sarayda ağırlayan kimdi?

Şah Süleyman'ın sandukalarını kendi topraklarından başka bir yere kaçırırken kimden yardım alındı? PYD den..

Şimdi ne oldu da birden bire terör örgütü ilan edildi?

Böyle politika olmaz... Olursa da seni kimse dikkate almaz, Suudilerle başbaşa kalırsın...

İddia ediyorum; Suriye'ye falan girmek mümkün değil, yaşayıp göreceğiz...
Kördüğüm konusu bizim kendi politikalarımız. Bkz.. Daha düne kadar açılım, PYD ile görüşmeler vs.. gırla gidiyordu. Hatta Kobane ye Askeri yardım Türkiye üzerinden gitti. bkz..
Bunun öncesi ise bazı yayınlarda vardı, ISID miltanlarıda kobaniye Türkiyeden gidiyor diye. Bkz.
Kısaca doğru dürüst hesap kitap olmadan atılan adımlar, olmuş...