Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.02.16, 00:06   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Batı Türkiye'yi Sattı! | Necati Doğru

Yazar Türkiye' nin 1952 sonrasında NATO için yaptığı fedakalıkları sıralamış ve bence çok saftirik bir şekilde ''sizin için yaptıklarımızın karşılığı bu mu olacaktı?'' diye sızlanmış...

Batı, Türkiye' yi satmadı!

Bu ülkede Atatürk sonrasında o körolası demokrasi (!) denen sistem nedeniyle, ne kadar sağ/sığ/dinci varsa çeşiştli kılıklara bürünerek bu ülkeyi Batı' ya sattılar.

Türkiye içimizdeki sağcı pislik tarafından Batı' ya satıldı!

...

Şimdi hem kendini satacaksın ve başkasına mal olacaksın; sonra da ''bizi sattılar'' diye saçlarını yolacaksın.

Esad' ı müthiş takdir ediyorum...

Hele bizim saraylıya 2 sene önce söylediği bir laf vardı ki hiç unutmam:

''Benim amacım iktidarda kalmak olsaydı, ben de bazıları gibi emperyalizme uşaklık eder, iktidarda kalırdım. Ama ülkemin çıkarları benim kendi çıkarlarımdan her zaman üstündür!''

...

Mesele budur zaten.

Ve bu ülkeye de Esad gibi bir lider gerekiyor.