Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.02.16, 01:54   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bay CB' de Anladı... Sayesinde Bölünüyoruz! Paniklemesi Bundan!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Öyle anlaşılıyor ki; ABD açısından Önce Fethullah, sonra PKK ve HDP şimdi de AKP'nin son kullanma tarihleri doldu, emperyal gazla şişirilen AKP, ağzı bırakılmış balon gibi sağa sola çarparak uçuyor gazı bittiğinde eli mahkûm buruşuk bir lâstik torba olarak yere düşecek... Düşecek de Türkiye'nin hali ne olacak!
İran: ''Türkiye'nin Suriye macerası, ya fiyaskoyla ya da bir bozgunla son bulur'' diyor, Dimyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan olma misali Hatay'ı kaybedebiliriz diyenler var...
Bölünür mü bölünmez mi, bölünmesi hayırlı mıdır hayırsız mı bu saatten sonra düşünemiyorum ama, yanarım yanarım; hasta ve ateşli haliyle Hatay'a giden, ölmedim buradayım dercesine at üzerinde dimdik duran o yüce insana yanarım.
Hepsine tamam ama PKK, HDP ve PYD' nin miyadlarının dolduğunu sanmıyorum. Emperyalizm bunları daha nice seneler kullanacaktır.