Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.16, 11:32   #30
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13691
Aldığı Teşekkür: 9782
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müzik Cinsel Arzuları Tahrik Ediyorsa Günahtır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Sevgili @Asena,
Benim yazdıklarım, benim kendi yorumlarım değil ki, İslami gerçekler ve ciddi... Linkleri verdim git bak ve Nurettin Yıldız'ın bu fetvaları için teşekkür edenleri gör.
Benim İslami doğruları yazmış olmam, onları onayladığım anlamına gelmiyor.
Bu gerçekleri ilk defa duyduğun için, sen bizim veya sözü söyleyenlerin uydurduğu şeyler sanıyorsun galiba
Hayır hiç öyle sanmıyorum. Benim etrafımda sandığından fazla yobaz var. Nurettin Yıldız'ın etrafında müritleri var diye doğru söylüyor anlamına gelmez. Televizyonda kedicikli maşallah hocayı savunan birine denk geldim Ağzım açık dinledim. Ve adam üstelik doktor. Sen cahil sürüsünün beğenmesinden bahsediyorsun. Her dörtte biri depresyon ilacı kullanan bir ülkeden bahsediyoruz.