Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.16, 14:25   #31
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Müzik Cinsel Arzuları Tahrik Ediyorsa Günahtır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Hayır hiç öyle sanmıyorum. Benim etrafımda sandığından fazla yobaz var. Nurettin Yıldız'ın etrafında müritleri var diye doğru söylüyor anlamına gelmez. Televizyonda kedicikli maşallah hocayı savunan birine denk geldim Ağzım açık dinledim. Ve adam üstelik doktor. Sen cahil sürüsünün beğenmesinden bahsediyorsun. Her dörtte biri depresyon ilacı kullanan bir ülkeden bahsediyoruz.
Sevgili @Asena,
Arap ülkelerinin dini ulemaları fetva veriyor, ''İSLAM BU DEĞİL!'' diyorsun,
(Milyonlarca müridi olan) Tarikat şeyhlerinin fetvalarına inanmıyorsun ve '' İSLAM BU DEĞİL!'' diyorsun.
(Türkiye'de İslam konusunda en üst makam olan) Diyanet Başkanlığı açıklıyor, ''İSLAM BU DEĞİL!'' diyorsun.
Kuran'ın ayeti: NEBE SURESİ 33. Ayet'i Cennet'te tomurcuk sineli (göğüslü) Huriler ve kadehler var yazıyor, 'sen İSLAM BU DEĞİL! SAPIKLIK'' diyorsun.

Gerçekten şaşmış vaziyetteyim.
Arap ülkelerinin ulemaları, bilmiyor,
İslam'i Tarikat Şeyhleri, bilmiyor,
Diyanet İşleri Başkanlığı, bilmiyor,
Kuran ayetlerine, inanmıyorsun.

Peki kim biliyor?
Hayatın da eline Kuran almamış, Arapça bilmeyen kişiler mi?

Sevgili @Asena, ''böyle olmalı'' diye düşünerek
(kendi kafana göre) İslamiyeti değiştiremezsiniz, Kuran, değişmemiştir ve değiştirilemez,bu yasaktır, günahtır.

''Kuran'a ve Ayetlerine, inanmıyorum!'' diyemezsiniz, bu Allah'a şirk koşmaktır.