Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.16, 20:04   #39
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177595
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Müzik Cinsel Arzuları Tahrik Ediyorsa Günahtır

Alıntı:
Günümüz yaşamı açısından, Yaşar Nuri Hoca'nın yorumları daha doğru olsa da, İslam ve Kuran'ın değişmezliği açısından, (beğenmediğimiz) diğer din alimlerinin sözleri daha doğrudur.
Demişsin. Sana göre işte.

Bir, iki kitap okumak, birkaç ayeti incelemek; dini bu denli eleştirmeye sence yeterli oluyorsa ben birşey diyemem...

Bu sitede Din bölümü vardı. İşte bu gibi hırçın tartışmalar nedeniyle o bölümdeki konu ve mesajlarıyla birlikte kaldırılmıştı.

Sen,
Aristo ve bir de Zeynep vardı.. Din konularını tartışmayı seviyorsunuz. Ben karşıdan izlerken, kendimi inanan kişinin yerine koyduğumda gerçekten rencide oluyorum.

Zira yapılan; bir dini aşağılamak... Gerçekten de bu yapılıyor.

İnananlara da, ateistlere de, deistlere de saygı duymak zorundayız.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.