Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.02.16, 13:21   #47
Karpuz yedim
Yeni Üye
Karpuz yedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 4
Aldığı Teşekkür: 50
Rep Derecesi : Karpuz yedim Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ankara'da Patlama.. 28 Ölü 61 Yaralı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster

ŞEHİT ASKERİN ANNESİNİN İSYANI

Ankara’daki bombalı saldırıda şehit olan servis şoförü asker Ali Öztaş’ın (26) şehadeti aileye yıktı. Merkez Çukurova ilçesindeki baba evine ulaşan acı haber aileyi gözyaşına boğdu.

Miyese ve Mehmet Öztaş’ın üç çocuğundan en küçüğü Ali Öztaş’ın Hava Kuvvetleri Komutanlığı’ndaki vatani görevini 76 gün sonra tamamlayıp dönmesi bekleniyordu. Şehit babası Mehmet Öztaş, oğlunun cenaze töreni için Ankara’ya giderken, anne Miyese Öztaş’ın feryatları yürekleri dağladı. Bekar olan oğlu için ağıt yakan ve terörü lanetleyen Miyese Hanım, ağlayarak, “Allah kahrı perişan eylesin, onları. Yavrumu yaktılar, beni yaktılar. Allah kendilerini daha fena yaksın. Körpecik kuzumu aldılar, benden. Benim yavrumu kül ettiler. Ne söyleyebilirim. En son evvelsi gün akşam kendisiyle görüştüm. Her gün servisinden birliğine giderken günü birlik konuşuyorduk. Konuşma da yalan oldu, görüşmede yalan oldu. Yavrum koklayamadım. Yavrumu aldılar benden. Gülümü, dalımı kırdılar benim. Kopardılar aldılar benden, bal gibi kuzumdu, kaymak gibi kuzumdu. Yavrum benim, elim ayağım, gözümdü kardeşim. Hem elim hem ayağım hem de gözümdü. Yavrum beni yaktı; yavrumu da gavurlar yaktı. Yandım bittim; kül oldum artık ben, kül oldum” dedi.

Kaynak

Güzel teyzem, sen kime oy verdin?