Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.02.16, 15:01   #45
Pink
Üye

Pink - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 48
Aldığı Teşekkür: 352
Rep Derecesi : Pink Karimasını arttırmak için doğru yerdePink Karimasını arttırmak için doğru yerdePink Karimasını arttırmak için doğru yerdePink Karimasını arttırmak için doğru yerdePink Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Sekercik
Standart Cevap: Müzik Cinsel Arzuları Tahrik Ediyorsa Günahtır

Diyanet denilince artık herkesin aklına cinsel içerikler geliyorsa bence diyanet oturup bir düşünsün. Cinselliğe verdikleri önemi şehitlerimize ve ölenlerimiz için de verseler hiç fena olmayacak.

Lüks arabalara binmesi değil tabi işlerine geldikleri gibi davranmalarından bıktım. Siyasetçilerden de iyice soğudum, insanlar artık hergün ya şehit ya ölüm ya da tecavüz haberleriyle uyanıyor.

Onların tek düşündüğü koltuk ya da partiler arası atışma yeter artık ya. Ne hale geliyoruz görmüyor musunuz? Biraz gözümüzü açmamız lazım ve sessiz kalmak istemiyoruz.

Sizin gibi siyasetçiler vatanını hiçe sayıp ölümlere alıştırdınız bu milleti. Televizyonda izlenme rekoru kıran tv programları yerine ölenlerimiz için neden ayaklanma yapmıyoruz.

Bir can bu kadar mı değersizleşti çoğu siyasetçilerden iğreniyorum sürekli birbirlerine laf atıyorlar ama yaptıkları hiç bişey yok! Kınıyoruz, kınıyoruz yeter ya. Kınayacağına biraz milliyetçi ol vatan evlatlarını, insanlarını düşün..

Tanrı Türkü Korusun Ve Yüceltsin!

Pink isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Pink'in Mesajına Teşekkür Etti.