Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.16, 10:29   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6015
Mesajlar: 25,877
Ettiği Teşekkür: 100820
Aldığı Teşekkür: 141721
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart İyi Uykular Sayın Seyirciler!.. | Uğur Dündar


Ön­ce­ki gün, An­ka­ra­’da­ki te­rör sal­dı­rı­sın­da 28 şe­hit, 100’e
ya­kın ya­ra­lı…
Dün Di­yar­ba­kır ve Şırnak İdi­l’­de 8 şe­hit, 2 ya­ra­lı…
Sa­de­ce iki gün­lük acı bi­lan­ço, kor­kuy­la yö­ne­ti­len Tür­ki­ye­’nin, gi­de­rek kor­kuy­la ya­şa­nı­lan bir ül­ke ha­li­ne gel­di­ği­ni gös­te­ri­yor.
7 Ha­zi­ran se­çim­le­rin­den bu ya­na 300 ci­va­rın­da şe­hit ver­di­ği­miz, yüz­ler­ce ma­sum yurt­ta­şı­mı­zı yi­tir­di­ği­miz dü­şü­nül­dü­ğün­de, “kor­ku ül­ke­si­” ta­nı­mı da­ha da net­le­şi­yor.

* * *

An­ka­ra­’da Türk Si­lah­lı Kuv­vet­le­ri men­sup­la­rı­nı he­def alan ha­in sal­dı­rı son­ra­sın­da he­nüz am­bu­lans­lar olay ye­ri­ne gel­me­den, dev­le­tin Ana­do­lu Ajan­sı tüm dün­ya­ya “ya­yın ya­sa­ğı­” ge­ti­ril­di­ği ha­be­ri­ni ge­çi­yor!..
Ama ay­nı da­ki­ka­lar­da bi­ri­le­ri, ba­zı An­ka­ra ga­ze­te­ci­le­ri­nin ku­la­ğı­na te­rör ey­le­mi­ni PKK-PYD’­nin yap­tı­ğı­nı fı­sıl­dı­yor!..
Te­le­viz­yon­la­ra çı­kıp, bu bil­gi­yi top­lum­la pay­la­şan ga­ze­te­ci­le­rin akıl­la­rı­na ne­den­se “Ma­dem böy­le­si­ne emin­si­niz, o hal­de bu can­lı bom­ba­la­rı da­ha ön­ce ne­den ya­ka­la­ma­dı­-nı­z” di­ye sor­mak gel­mi­yor!..
Çok geç­me­den en yet­ki­li ağız­lar, fai­lin PKK-PYD’­li te­rö­rist­ler ol­du­ğu­nu açık­lı­yor!..
Bun­lar ya­şa­nır­ken is­tih­ba­rat ve gü­ven­lik za­afi­ye­tin­den kim­se söz et­mi­yor!..
Ek­ran­lar­da laf cam­baz­lı­ğı ya­pan­la­rın hiç­bi­ri “Mu­ha­lif si­ya­set­çi, bi­lim in­sa­nı, ga­ze­te­ci ve sa­nat­çı­la­rı ta­kip eder­ken ser­gi­le­di­ği­niz ça­ba­nın, har­ca­dı­ğı­nız pa­ra­nın ya­rı­sıy­la te­rö­rist­le­ri iz­le­miş ol­say­dı­nız, bu kat­li­am­la­rın en azın­dan bir bö­lü­mü ya­şan­mazdı­” di­ye­mi­yor!..

* * *


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.