Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.16, 20:31   #5
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39590
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Çocukların Zihinsel Becerilerini Geliştiren 5 Etkinlik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İklim Mesajı göster
Hayat birazda tecrübe değil midir Aristo.Ebevenler eğitilebilirler,yönlendirilebilirler ama onlardan bir halt olmamış diye çocuklarını yönetemez onlara destek olamaz anlamına gelmez bu asla.
Çocuklardan zekasının üzerinde beklenti olması normal değil belki ama onları desteklemek
doğru olan bir davranıştır bence.Hata yapmalarına izin verip,bu durumda da ailelerin çocuklarının yanında olmaları gerekir.
Anne babası hiç bir halt olamayan nice ailelerin çocukları çok halt olabiliyorlar.
Hoş bekara hatun boşamak kolaymışya ben de deneyimlerimden yararlanmıyorum belki. Bir teyze olarak çok zeki bir çocuğa destek olurken görüyorum zorlukları.
Aristo yorumların çok samimi ve doğal ama bu düşüncene katılmıyorum.
Ben bazen aksi ve beklenmedik cevaplar veriyorum. Ve bu tavrım kasıtlı bir tavır. Normalde aksi tavırlarımı forumdaşlara karşı pek göstermem ancak @Suzim çok önemli konular açıyor ve ben bu terslikleri üye olmadan, dışarıdan konuları izleyen insanları düşünmeye sevk etmek için yapıyorum.

Aslına bakarsan, buradaki tüm arkadaşlar kendilerini yetiştirmiş ve çocuklarını da iyi yetiştirebilecek tüm potansiyellere sahipler... Foruma dışardan sadece onu ve yorum okuyucuları olarak katılanları ise tanımıyoruz, bilmiyoruz. Şayet onları bu alandan etkileyebilirsek ne mutlu bize.