Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.16, 23:34   #62
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Müzik Cinsel Arzuları Tahrik Ediyorsa Günahtır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aga sen yine çividen çorba yapmaya kalkmışın yine

Önüne ayet konulduğunda bile karşı çıkıyorsun.

Birincisi; araplık ille de kan bağı ile sağlanan bir kavram değildir. Mesele, biyoloji ve etnoloji dışında da söz konusudur. Araplaşma derken ben kültürel ve dini olarak arap etkisine girmemizi kast ediyorum.

Objektif olacaksak, tartışmaya kendi görüşlermizi din yerine koyarak değil, bizzat Kuran' da ne varsa onları kaynak göstererek tartışacağız.

Din ile ilişkili bir konuya ben dini kaynak ile geldiğimde sen bu kaynaklara kendi ahlak anlayışına göre cevap vermemelisin.

Ve ben Trakyalının hasıyım Bizim sülale Selanik göçmenidir
Abe Komsu, orasi Trakya degil beyaaa.

Makedonya, Makedonya orasi.

Trakya, Tuna nehrinden Kara Denize, oradan Ege Denizine kadar giderken, Makedonyanin direk komsusuydu.

Selanik ise, Makedonya topraklarin üzerindeydi.

He bu arada sormadanda edemiyecegim.

Makedonya Helenikmi, yoksa degilmi?.

Hebüüü, simdi burada ayrimcilikla suclanicam galiba.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.