Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.02.16, 00:17   #9
Suzim
Müdavim

Suzim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1199
Ettiği Teşekkür: 15582
Aldığı Teşekkür: 21872
Rep Derecesi : Suzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardırSuzim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kaç Saat Uykuya İhtiyacınız Var?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

Çok saat uykuya ihtiyacım var...

Uzun ve yorucu çalışma saatleri sonrasında, kendimi şarjı tükenmiş cep telefonu gibi hissediyorum..

Eve geldiğimde yemekten sonra basan uykuya direnirim.

Yapılmaması gereken ne varsa yaparım.

Bazen çay- kahve, ya da alkol alarak bilgisayarımın başında geçirdiğim uzun saatler sonrasında direncim kırılır, gecenin ilerlemiş saatlerinde kendimi yatağa bırakırım zorla..

Başımı yastığa koymamla sabah alarmın çalması bir olur sanki.

Hafta sonları ayrı bir dert..

Bu pazar yatıp uyuyacağım diye plan yaparken, beynimde- ruhumda yer eden balık avının hevesiyle, artan uykusuzluğumu vücudumda hızla yükselen adrenalinle bastırırım.

Yorucu ve uykusuz geçen 24 saatin ardından Pazartesi sabahı daha bir yorgun olarak işbaşı yaparım.

Düzensiz uyku saatleri sonunda ya agresif olurum ya ''lokum'' gibi..

Böyle karışık ruh hali ile günler geçiyor..

Şimdilik idare ediyorum ama orta yaşı aşmaya başladığımı iyiden iyiye hisssediyorum.

Yaşlandığımda öğlene kadar uyuma planları yapıyorum ama kısmet bakalım

Muzdarip olduğum bir konuya değinmişsin..

Teşekkürler Suzim..

Aynen senin gibi muzdaribim Dilaver .