Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.16, 11:32   #12
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177595
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Siteyi kuran @Abartmatozu kardeşim, site kurulma aşamasında bana aynen dediği şuydu; (o zamanlar messenger vardı) "abim özel mesajları okuma eklentesini eklemiyorum, sende istemezsin sanırım" dedi. Ben de iyi etmişsin, o eklentiye gerek yok dedim.

Valla başka sitelerden gelip de, özel mesajlarla kendi sitelerine davet edenler oluyormuş. Mesaj yazılan kişi bunu bize bildirince haberimiz oluyor.

* * *

Bir zaman sonra belki başka bir sisteme geçeriz. O sistemde kendiliğinden o eklenti var ise, yani özel mesajların okunabilirliği var ise, tekrar duyuru yaparak durumdan haberdar ederiz.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.