Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.16, 14:42   #2
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 250 bin dolar! | Emin Çölaşan

Yukarıda, yazıda geçen olayla ilgili soruları aslında ona oy verenlerin sorması lazım.
Nedenmi?
Kişilik sahibi olduklarını, hesap sorabildiklerini ispatlamak açısından.
Doğru, kafalarına uyan bir cevap alabilirlerse oy vermeye devam edebilirler.
Ben ne soru sorarım, nede bir cevap beklerim diyorlarsa.!!
Bizim yapacak birşeyimiz yok, demek ki her yanlışa gönüllü ortak oluyorlar demektir. Bunada biz vicdan meselesi diyoruz.
Hadi bakalım;
Oy veren vatandaşlarımız bu soruları sorabiliyorlarmı?
Sorsunlarda Şehit ve Gazilerimize ne kadar değer verdiklerini görelim.

Geçenlerde en yüksek mevkiideki bir eş.
- 90 yıllık enkazı kaldırdık diye bir nutuk atmıştı.! (Cumhuriyet tarihinden bahsediyor, hani çok sevdikleri içerisinde Özal ve Adnan Menderes ve Demirel'in de bulunduğu dönemden)
Sata sata bitiremedikleri enkazdan bahsediyor olmalı diye ben algıladım.
Bugünde bir haber okudum.!
Yerüstü bitti, Cumhuriyet tarihince yapılan milli yapılar gitti (SATILDIII) Çoğunu milletin anasını ....... bilmem ne yapanlar aldı. (Normalde sadece bu laf bile bir milletin çok büyük tepkisini alması gereken bir laftı. Millet diyor Millet!! Orada Partili partisiz ayırmıyor, herkese gider yapıyor, düz ara.)
Şimdi ise mağaralara sıra geldi mağaralar özelleştirilecek.
İzmit körfez geçiş köprüsü ücreti ise 35 dolar +KDV olacakmış. İyide biz bu ülkede ne için vergi veriyoruz, bu paralar ne oluyor diye sormak yok yola devam..
Buradan ben bedava olsun demiyorum ülkemiz insanlarının çoğunun kullanabileceği bir ücret olsun 10 veya 15 TL gibi, bizde çamur atacak birşeyler bulamayalım vede alkışlayalım.

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.