Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.16, 00:02   #99
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Deniz Gezmiş (1947 - 1972)

@MoStAr

Çok sevdiğiniz Bayrak bugün dalgalanmıyor mesela tabutların üstünde geziyor. Bu duruma gelinmesine Deniz gezmiş gibi gençler değil sizin güruhunuz sizin zihniyetiniz sayesinde oldu. Çok savunduğunuz zihniyetin subayları öldüklerinde bakın üstlerinde bayrak bile yoktu. Siyah tabutlarıyla gömüldüler. TSK'nın utancı olarak

Düşüncelerinizden vazgeçmenizi söyleyen kim? elbette faşistde olsanız düşüncelerinizi bu platformdada söyleyebilirsiniz ve ben veya benim gibi yada benim gibi olmayan diğer arkadaşlarda sizin bu düşüncelerinizin ne kadar boş ne kadar sakat olduğunu size delilleriyle anlatabilirler.

Bunlara inanıp inanmamak size kalmış tabi ki

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.