Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.16, 00:13   #101
MoStAr
Gerçek Üye

MoStAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 1712
Aldığı Teşekkür: 2563
Rep Derecesi : MoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Deniz Gezmiş (1947 - 1972)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@MoStAr

Çok sevdiğiniz Bayrak bugün dalgalanmıyor mesela tabutların üstünde geziyor. Bu duruma gelinmesine Deniz gezmiş gibi gençler değil sizin güruhunuz sizin zihniyetiniz sayesinde oldu. Çok savunduğunuz zihniyetin subayları öldüklerinde bakın üstlerinde bayrak bile yoktu. Siyah tabutlarıyla gömüldüler. TSK'nın utancı olarak

Düşüncelerinizden vazgeçmenizi söyleyen kim? elbette faşistde olsanız düşüncelerinizi bu platformdada söyleyebilirsiniz ve ben veya benim gibi yada benim gibi olmayan diğer arkadaşlarda sizin bu düşüncelerinizin ne kadar boş ne kadar sakat olduğunu size delilleriyle anlatabilirler.

Bunlara inanıp inanmamak size kalmış tabi ki
Sizin bildiğiniz bir şey var oda Faşist kelimesi, sizden olmayan herkes faşist ama şu varki siz ve sizin gibi düşünen teröristler yüzünden bugün o Bayrak dalgalanmıyor, evet tabutların üzerinde geziyor sizin yüzünüzden, o terörist fikirleriniz ve eylemleriniz yüzünden. Hem bu Ülkenin toprağında yaşa, hem bu Ülkenin ekmeğini ye sonrada o Ülkeye ihanet et , tamda size ve sizin gibi düşünen teröristlere yakışır bir karakter işte, ha şunuda söyleyeyim terörist dememe alınmazsın umarım,nasıl ben senin faşist demene alınmadığım gibi. çünkü terörist kelimesi sizde terörün vücut bulmuş hali. sizinde inanıp inanmamak size kalmış.
Kopuyorsun yüreğimde...
Ey Yar,"Yüreğim Yüreğine Emanet"
MoStAr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla