Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.16, 01:08   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İslam Öncesi Arap Yarımadası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Salman Rüsti hakkında İran ölüm Fetvası çıkarmıştı bu konuda. Konu derin ama konuşulası değil...
Ben Salman Rüşdi' yi uluslararası bir havaalanında görmüştüm. Dört oturaklı bir bekleme kaltuğunda tek başına oturuyordu. Etrafa baktım... Göze çarpan korumaları yoktu. Şaşırdım!

Ona doğru yönelince bir anda önüMe tipi avrupalı olan 30-35 yaşlarında adam geçti, ve aynı anda birisi koluma girdi, bir başkası da sol yanımda bitti...

...

Zaten havaalanı... Onca X-rayden, güvenlik önleminden falan geçmişin...

''Bir soru soracağım kendisine'' dedim... Sordurmadılar...

...

Sadece ''neden kitabınızı İslam alemince daha kabul edilir bir şekilde yazmadınız'' diyecektim...

Maalesef soramadım...

...

Ama en kabul edilir hadislerde bile bu şeytan ayetleri geçer ve şeytanın Peygamber' i kandırdığı açıkça yazar...

...

Ve bundan İslam aleminin haberi yok!

Not: Korumalar ingilizdi.