Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.16, 02:10   #20
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dil-edebiyat Mesajı göster
Dini istismar ederek siyaset yapmak (yapanları herkes bilir) ne kadar çirkinse din karşıtı siyaset yapmak, cumaya gidenleri "takunyacı", başını örtenleri "sıkmabaş" veya "karafatma" diye horlamak, ezmek daha da çirkindir. Maalesef bunlar vardır ve ben 30 yıldır onlarla beraber çalışıyorum. Onlara yakın olmaya çalışması MHP yi bu hale düşürmüştür. (DYP-SHP hükumetlerine tam destek ve DSP ile koalisyon vb.)
Din istismarı ile siyaset yapmak zaten MHP' nin en büyük özelliklerinden biri değil mi?

''Türk-İslam sentezi'' diye Pentagon uydurması bir saçmalıkla din ile etnisiteyi bir birine katan ve zaten böylelikle de sadece etnisiteyi değil, siyaseti de dine alet eden MHP değil mi?

Siz şu yazdıklarınızla bile AKP değirmenine su taşıyorsunuz zaten!

Nedir bu yazdığınızın anlamı?

Sizden alıntı yapıyorum:

Alıntı:
din karşıtı siyaset yapmak, cumaya gidenleri "takunyacı", başını örtenleri "sıkmabaş" veya "karafatma" diye horlamak, ezmek daha da çirkindir.
Lafa bakın ha! ''Din karşıtı siyaset yapmak''!

Yani din yanlısı siyaset yapalım istiyorsunuz!..

Siz sanırım MHP istasyonlarından AKP' ye tren kaldırma niyetinde olanlardansınız...

...

Hiç endişe etmeyin...

Bahçeli bu işi zaten siz olsanız da, olmasanız da bayağı iyi yapıyor...

...

Bence işinizi Bahçeli' ye bırakıp, kendinizi fazla zorlamayın.

AKP' ye koltuk değnekliği yapmak ya da kriko olmak kolay iş değil....

Bırakın bu işleri Bahçeli yapsın.