Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.16, 16:58   #11
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Resmi küçültme ve istenilmeyen yerleri kırpma metodu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Farbak Mesajı göster
Mevcut giflere eklentiler yapmak, beğenmediğim yerleri kesip biçmekle karakterize, yeni gif yapımı da mevcutsa neden olmasın.

Alabilirim programın adını, denemek üzere.

Teşekkürler tekrar.

Şimdi pcmde arıyorum programı bulayım indirebileceğin linki vereceğim, başka arkadaşlarda faydalanabilirler.

Şimdi !!!
Pc de programı bulamadım ama ben sana hem link vereceğim hemde bir program önereceğim, her ne kadar baner programı isede güzel gif yapabilirsin ses dahi ekleyebilirsin.

BURADAN Aleo Flash into bannner Maker
Burada youtubeda videoları mevcut.

Bu güzeldir.
Kullanım videoları BURADA

Buvereceğim sitede ise ararayabilirsin çok var. En üst arama satırına gif animator yaz, daha sonra o beğendiğin programı youtubda kullanışına bak hangisini beğenirsen
Buradan
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.