Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.16, 00:36   #9
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İslam Öncesi Arap Yarımadası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ben Salman Rüşdi' yi uluslararası bir havaalanında görmüştüm. Dört oturaklı bir bekleme kaltuğunda tek başına oturuyordu. Etrafa baktım... Göze çarpan korumaları yoktu. Şaşırdım!

Ona doğru yönelince bir anda önüMe tipi avrupalı olan 30-35 yaşlarında adam geçti, ve aynı anda birisi koluma girdi, bir başkası da sol yanımda bitti...

...

Zaten havaalanı... Onca X-rayden, güvenlik önleminden falan geçmişin...

''Bir soru soracağım kendisine'' dedim... Sordurmadılar...

...

Sadece ''neden kitabınızı İslam alemince daha kabul edilir bir şekilde yazmadınız'' diyecektim...

Maalesef soramadım...

...

Ama en kabul edilir hadislerde bile bu şeytan ayetleri geçer ve şeytanın Peygamber' i kandırdığı açıkça yazar...

...

Ve bundan İslam aleminin haberi yok!

Not: Korumalar ingilizdi.
Eeee.. İngiliz oyunu değil mi? Adamlar eline bir koz aldımı sonuna kadar kullanılır aynı vaktiyle Vehhabiliği uydurup Osmanlıya saldıkları gibi.
İnanç insanların bir yarası oluveriyor bazen ve kötü niyetlilerin elinde istismara uğruyor. Tarih bu durumun örnekleriyle dolu.