Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.16, 02:38   #25
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dil-edebiyat Mesajı göster
Dini istismar ederek siyaset yapmak (yapanları herkes bilir) ne kadar çirkinse din karşıtı siyaset yapmak, cumaya gidenleri "takunyacı", başını örtenleri "sıkmabaş" veya "karafatma" diye horlamak, ezmek daha da çirkindir. Maalesef bunlar vardır ve ben 30 yıldır onlarla beraber çalışıyorum. Onlara yakın olmaya çalışması MHP yi bu hale düşürmüştür. (DYP-SHP hükumetlerine tam destek ve DSP ile koalisyon vb.)
O kelimeler horlanmak değil ki. Kendileri bizzat bu gibi tanımların söylenilmesini istiyordu adeta.. Bu devirde tahta terlik mi olur? Olur, olur, ses yapması lazım ya. Amaç abdest alıp cuma namazına gitmek değil, reklam yapmak. tak tuk tak tuk koridorlarda gezmenin alemi ne? Bir de sağa sola bakıyorlar, gören var mı acaba diye.. Takiyyenin kralı... Tuvaletten çıkıp, doğruuuu cumaya gidenleri gördüm ben.

Normal başörtüsüne kimse sıkmabaş demedi, denilmedi.. Ben hiç şahit olmadım. Türban ile başörtüsünü karıştırmışsın.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.