Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.16, 04:02   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: MHP Kime Çalışıyor? | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dil-edebiyat Mesajı göster
O devrimci masum(!) çocuklar binlerce Türk milliyetçisini pusular kurup öldürdüler. Kendilerini savunanlara katliam yaptılar demeniz çok komik.

"Türkiyede yasamasa bile!. Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!." yazmışsınız. 1980 öncesi devrimcileri "Türküm" diyeni yaşatmıyorlardı. İşte komünistler böyleydi. Bugün hepsi masum gençler (!) oluverdi.

Bir basamaga kadar hak bile verebildim amaaa, gerisinide kabül edebilirseniz!.

Birincisi: Kominist olmasam bile, Koministlere karsi degilimdir, Fasistlerin yaninda onlar Seker cocuk gibi duruyor.

1980 öncesi olanlar, Gladionun Altin Günleriydi!.
Böylelikle kendilerini Vatan sever sanan Kurt Amblemi tasiyanlar, aynen ABD´nin Köpegi olmuslardi!.

1980 Darbesinden sonra, ayni Köpekler Münihte Yollari kana buladilar!.

O tarihlerde, Türkiyeden kacipta, Almanyaya yerlesmeye kalkan cok Köpek görmüstüm.

Birde nasil Türkiyeyi Kötülediklerini gördükce, bir taraftan icimizde sizliyordu!.

Bu Gurbet ellerde, yeniden O Köpekleri Ac birakmadik, ellerinden tuttuk, Yardim ettik, Medeniyete kavusturduk!.

Ayni Köpekler Adam olduklarinda, gercek Milliyetciler toplanip, PKK´nin gercek yüzünü tanitirken, Kuyruklarini bacak arasina sikistirdi!. (1990-1993)

Son olan Torba yasalarinda hic takip etmemissin, AKP Kuyrugu gibi, Kalkip iki elle salladilar!.

Sapiklarin Dini geregince yasamalarina karsi gelenler, artik Türkiyede yargilanabilinir!.

MHP yandasisin degilmi, AKP arkasinda.

Bunlar baslangicti.

Benim Türkiyede yasamadigimi simdi söylemeyede kalkarsin, böylelikle herseyi göremedigimi.

Halbuki MHP´dekiler bile 10 Kamyondan 8´inin Isid tarafindan karsilandigini, Kuzey Irak olsun, Kuzey Dogu Suriye olsun, Gladio Planlarinla Dogu Anadoluyu Kurtlestirme amacli Türkmenleri katledildikleri buralara kadar yayildi.

Vatan hainligi bir tarafa birak, Türklerde Soykirim yapilirken, AKP´lilerle Horon teptiler!.

Osmanliyi agizlarina aldilar.

Alkisladinizmi?.

Sikma bas ve Basörtüdende bahsettin degilmi?.

Dikkatlicene birde Sokakta dolasan Teyzeye bak bakalim, bunlara benziyormu?.

Bende 80´den evvel dünyaya gelenlerdenim, 80´li senelerinde Ergenlik cagindaydim.

Ordan burdan okuma degil, kendim yasamislari anlatiyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.