Konu: Faşist...
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.16, 04:46   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131141
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Faşist...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Daha kötüsü, kendisine muhafazakâr demokrat diyenler... Bu kavramı müstakil bir başka konuda enine boyuna tartışmak gerek, muhafazakârlıkla demokrasinin yan yana gelmesi atomu parçalamaktan zor çünkü.

Yahu söyle yabanci terimler kullaniyorsunuz ama, aciklamasini yapmaya yeltenmiyorsunuz.

Neyse, Sözlükten biraz baktimda, ayni tabana varamadim.

Alıntı:
muhafazakârlıkla demokrasinin yan yana gelmesi atomu parçalamaktan zor çünkü.
Galiba muhafazakârlık altinda anladiginizi, kendim bir nevi gösteriyorum????.

Baska paylasimlarimda söylemistim.

Gurbet ellere geldigimde, Din´imi Bavulun icine koyup, Yatagin altinda karanlik bir köseye sikistirdigimi.

Böylelikle Sapiklarin Ayetleride yer almamis sekilde, sag duyulu bir sekilde gelismesini saglamaya muvaffak oldugumu.

Bir seye yeniden sasiyorum!.

Salman´i hatiralara getirirken, Seytan ayetlerinin oldugundan bahsedip, bunu kabüllenebiliyorsunuzda, bunun´da bir test olup, Peygamberimiz diye adlandirdigimiz sahis bile kusursuz olamadigini, akliniza getiremiyorsunuz!.

Kur´anin Cocuk Tecavüzcüler tarafindan kullanilmasina karsiyim!.

Hayvanlar Icgüdüsel, Insanlar Düsünerek ilerlerler!.

Bu arada, arsivime yeni aldigim seyi paylasayim dedim.

Heee, simdi düsünme sirasi sizde.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti